28 березня відбувся День відкритих дверей

28 березня в Інституті журналістики відбувся день відкритих дверей. Гості мали змогу побачити процес створення газети, який організували студенти спеціальності ВСР під керівництвом кафедри Електронних видань та медіадизайну. Під час заходу студентами Пилипом Пухарєвим та Мариною Клименко був підготовлений матеріал, взяті інтерв'ю та коментарі у абітурієнтів, Олександр Писарчук зробив їхні фото. Далі Вікторія Кравчук продемонструвала важливість редакторської підготовки та проредагувала статтю, а Валерія Каарна розповіла про обробку фотографій в графічних редакторах. Після цього Ольга Комиз зверстала першу шпальту газети "Редактор", яку одразу ж відправили на друк, щоб всі абітурієнти змогли отримати примірник. В цей час Олексій Фурман та Сергій Полежака розповіли про фотоклуб в ІЖ. Анастасія Буяло та Марія Задорожна познайомили всіх із роботою веб-дизайнера і контент-менеджера й показали процес створення електронного видання.

Зацікавлені абітурієнти та їхні батьки ставили багато запитань, на які відповідала ведуча Анастасія Зелінська. Найголовнішим результатом зустрічі стало захоплення в очах майбутніх студентів, сподіваємось, Інституту журналістики.

Переглянути спецвипуск газети "Редактор" можна на нашому сайті