Шевченко Вікторія Едуардівна

доктор наук із соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Працює в Інституті журналістики з 1996 р. З 2008 р. завідувач навчальної лабораторії "Студія медіадизайну". Голова науково-методичної ради Інституту журналістики, член науково-методичної комісії з журналістики та інформації Міністерства науки та освіти України, куратор інформаційного пакету, координатор ECTS від Інститут журналістики.

Закінчила факультет кібернетики Київського національного університету, працювала програмістом, викладала на архітектурному факультеті Київської академії мистецтв. 

Фахівець із дизайну, медійних технологій, візуалізації інформації. 

Детальніше...

Ситник Олексій Валерійович

кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Інститут української філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за фахом "літературний редактор". Працював заступником голови молодіжного центру студентів та аспірантів із інформаційних питань, головним редактором щомісячної газети.

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Комунікативна спрямованість композиційно-графічного моделювання як складник стратегії розвитку новинних порталів". Автор низки методичних посібників.

Досліджує інтерактивні та мультимедійні технології, сприймання текстового та ілюстративного матеріалу, медіадизайн. Професійна діяльність пов'язана з оформленням та виготовленням дитячої, шкільної літератури та видань для дітей з особливими потребами, розробкою і створенням друкованих, електронних та інтерактивних видань, а також проведення тренінгів та майстер-класів.

Детальніше...

Захарченко Артем Петрович

кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка; магістр журналістики, бакалавр хімії.

Захистив кандидатську дисертацію на тему "Виникнення та розвиток медіа-мистецтв у системі масової комунікації".

Був випусковим редактором видання "Економічна правда", головним редактором газети "Дурдом", випусковим редактором ІА "Українські новини", ведучим радіопрограм. Втілив у життя безліч літературно-мистецьких проектів. Автор двох книжок художньої прози.

Детальніше...

Вербовий Руслан Миколайович

кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Інститут філології Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Українська мова і література. Спеціалізація: Редагування освітніх видань». Працював асистентом на кафедрі журналістики та видавничої справи БДПУ.

Навчався в аспірантурі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за напрямом 27.00.05 – теорія та історія видавничої справи та редагування (науковий керівник – Шевченко Вікторія Едуардівна).

Детальніше...

Горська Катерина Олександрівна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

У 2001 році закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Має вищу юридичну освіту (Академія адвокатури України, 2011 р.), спеціалізовану освіту за напрямом «Інтелектуальна власність» (Національний університет «Одеська юридична академія», 2011 р.). 

Працювала кореспондентом на телеканалі СТБ, випусковим редактором газети «Київський телеграф». З 2004 викладає в Інституті журналістики.

Займається експертною та законотворчою діяльністю у сфері інтелектуальної власності, проводить тренінги та майстер-класи для журналістів та видавців з проблем медіарегулювання. У 2013 році входила до складу Видавничої ради ІІНЗО при Міністерстві освіти і науки України.

Фахівець з нових медіа, медіаправа, права інтелектуальної власності. 

Детальніше...

Іщук Наталя Михайлівна

канд. наук із соц. ком., асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

У 2010 році закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів (денна форма) за напрямом «Журналістика». Отримала диплом магістра.

Захистила кандидатську дисертацію на тему "Демасифікація інформаційно-комунікаційних потоків українських мережевих мас-медій".

Іщук Н. М. має понад 20 наукових публікацій, розділи в монографіях і свідоцтва про участь у державних дослідженнях.

Наукові інтереси: теорія та практика мережевих комунікацій, специфіка демасифікації мас-медій.

Має досвід роботи коректором, редактором, дизайнером-верстальником, сценаристом і сео-копірайтером. Працювала головним редактором юнацького науково-популярного журналу «Юний технік України». 

Детальніше...

Філоненко Данило Валерійович

канд. наук із соц. ком., асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну.

У 2012 році з відзнакою закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів (денна форма) за напрямом «Журналістика». Отримав диплом магістра.

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Науково-популярна періодика в Україні: традиції та інновації».

Наукові інтереси: науково-популярна комунікація, фотожурналістика, новітні медіа.

Має досвід роботи кореспондентом газети «Урядовий кур’єр», «Дзеркало тижня», Український футбол», редактором відділу політики газети «Молодь України». 

Детальніше...

Грозна Олена Олегівна

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв, спеціальність «Видавнича справа та редагування». 

Практичний досвід роботи у сфері медіатехнологій та медіадизайну:
2012-2015 – дизайнер, копірайтер дизайн-студії «Дезайці»
2012-2013 – головний редактор порталу «Вчасно!»
2013-2014 – головний редактор порталу «Українська Кубань»
2014-2015 – спеціальний кореспондент інформаційного порталу «Новини світу»
2015-2016 – головний редактор журналу «ЖКГ України»

Детальніше...

Фомішина Ольга Валеріївна

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв, спеціальність «Видавнича справа та редагування». Працює над кандидатською дисертацією з новітніх тенденцій у проектуванні електронних видань.

Практичний досвід роботи у сфері медіатехнологій та медіадизайну: з 2011 року працює в друкованих та електронних медіа. Займала посади дизайнера-верстальника низки друкованих ЗМІ, художника-конструктора рекламної продукції компанії "Софіт-люкс", арт-директора інтерактивного журналу "Х3", керівника відділу верстки дизайн-студії "Dezaйці", співпрацювала з багатьма видавничими підприємствами на проектних засадах. З 2014 року веде викладацьку діяльність.

Сфера наукових інтересів: композиційно-графічне моделювання електронних та друкованих видань, новітні тенденції в проектуванні видань, конвергентні медіа, створення та перспективи інтерактивних видань, новітні медіа.

Детальніше...

Горлач Дмитро Анатолійович

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив факультет української філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

 

 

 

Детальніше...

Зелінська Анастасія Андріївна

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, магістр видавничої справи і редагування.
Працює над кандидатською дисертацією. Аспірантка Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка.

Практичний досвід у сфері медіатехнологій та медіадизайну: працювала в дизайн-студії («Де Зайці»); контент-менеджером кількох веб-ресурсів (інтернет-проект «Шевченківські лауреати», сайт організації «Фонд майбутнього України», портал «КупиСкидку»); модератором вікі-порталу (проект ReforMedia); менеджером по роботі з новітніми медіа («Фонд майбутнього України», портал про українську музику «Музмапа»). Також має досвід роботи журналістом, редактором фахових журналів «Капстроительство», «Бетон&Асфальт», головним редактором студентської газети «Ять».

 

Детальніше...

Полісученко Анна Юріївна

канд. наук із соц. ком., асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Освіта: Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв, спеціальність «Режисер».

 

 

Детальніше...

Шашенко Сергій Анатолійович

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність «Філологія». 

Має практичний досвід роботи в електронних та друкованих виданнях з мультимедійних технологій і медіадизайну. У професійному доробку розробка дизайну та верстка низки наукових журналів та збірників наукових праць.

Детальніше...

Хомяк Олександр Вікторович

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Національний авіаційний університет.

Працював у видавництві "К. І. С" контент-менеджером веб-ресурсів, займався укладанням довідників та туристичних путівників,  верстав журнали,  книги,  готував автозавантажувальні презентаційні диски з медіаконтентом.

Детальніше...

Досенко Анжеліка Костянтинівна

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

У 2007 році закінчила магістратуру Криворізького державного педагогічного університету. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Медійність та психолінгвістична картина блогів людей, які живуть із ВІЛ /СНІД» та отримала науковий ступінь кандидата наук із соціальних комунікацій, за шифром спеціальності 27.00.01. – теорія та історія соціальних комунікацій.

Детальніше...

Коробчук Анастасія Василівна

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Лямець Сергій Олександрович

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Економіст за освітою, писати ніколи не планував. У журналістику прийшов випадково в 2003 році, коли шукав роботу.

Починав фінансовим репортером в легендарній кузні кадрів - щоденному виданні "Київські Відомості". Михайло Кухар створив експериментальний проект "Ділові відомості", і зібрав в нього зірок, які на наступне десятиліття визначили обличчя ділової журналістики.

Детальніше...

Паплаускайте Марія Олександрівна

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Подобна Євгенія Володимирівна

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримала кваліфікацію магістра журналістики. Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 27.00.04 “Теорія та історія журналістики”.

Детальніше...

Толокольнікова Катерина Юріївна

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила магістратуру Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю Журналістика. 

Детальніше...

Щелоков Олександр Миколайович

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Київський державний економічний університет, отримав кваліфікацію магістра «Економіка підприємства», «Інвестиційний менеджмент і приватизація».

Детальніше...

Юрченко Олена Володимирівна

викладач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Керченський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського за спеціальністю «Українська мова та література».

Детальніше...

Рудченко Аліна Сергіївна

аспірант кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, спеціальність – журналістика (ОКР «бакалавр») та Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність – журналістика (ОКР «магістр»). 

Детальніше...

Гончаров Костянтин

кореспондент УНІАН

Наукові інтереси: новітні медіа, кросмедіа.

Детальніше...

Батуревич (Кузьмук) Ірина Вікторівна

Колись студентка Інституту журналістики, нині співзасновниця та координаторка культурно-видавничого проекту «Читомо» (chytomo.com) – єдиного в Україні ресурсу не лише для читачів, але й видавців, дизайнерів, ілюстраторів та всіх, хто пов'язаний зі створенням контенту. Впродовж навчання стажувалася у видавництві «Артбук» Павла Гудімова, студії «Revolverdesign», проводила студентські фести «Штурмові загони Ґутенберга». Згодом працювала на Форум видавців у Львові, Книжковий Арсенал, очолювала чоловічий спортивний глянець «Power Inside», була літературним редактором на 1+1, випусковим редактором практик Biggggidea.

Детальніше...

Громницька Олена Анатоліївна

генеральний директор ООО «Український інститут розвитку медіа»

Має великий досвід роботи у галузі медіа на телеканалах ICTV (репортер репортерської групи програми «Факти», політичний оглядач програми «Факти. детально»), телеканалів «ВР Україна» та ЮТАР. Працювала шеф-редактором щоденнох газети «Сегодня», а також головним редактором в низці друкованих видань.

Спеціалізується на медіа та інформаційному супроводі міністерств, державних компаній, окремих політиків і політичних партій, громадських організацій в рамках парламентської виборчої кампанії тощо.

Детальніше...

Томіленко Сергій Антонович

перший секретар Національної спілки журналістів України (з березня 2014 р. – в.о. голови НСЖУ), заслужений журналіст України

Має практичний досвід роботи в електронних та друкованих виданнях з мультимедійних технологій і медіадизайну. Є засновником і керівником проекту Procherk.info – популярного в Запоріжжі професійного інтернет-ресурсу оперативної інформації. 12 років був головним редактором черкаської обласної газети «Нова Доба», працював заступником головного редактора газети «Молодь Черкащини».

Є випускником Школи сучасної журналістики (IREX ProMedia Україна), Школи політичних студій (проект Ради Європи, 2007р.), інших навчальних професійних програм. Вивчав роботу місцевих медіа у США (2000), Бельгії-Нідерландах (2000), Китаї (2003) та Грузії (2005). Працював на посаді доцента кафедри журналістики Черкаського Національного університету ім. Б.Хмельницького.

Михайлова Аліна Олександрівна

художній редактор, графічний дизайнер

Займається розробкою і редизайном медіапродукції. Останні кілька років співпрацює з вузькопрофільними журналами, а також створює рекламні макети для міжнародного лялькового салону і рукодільної виставки. За роки роботи зрозуміла, що ніхто не розповість краще про контент видання, аніж його художній редактор, який аналізує буквально кожен піксель видання.

Фурман Олексій Олександрович

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну.

Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за напрямом «Видавнича справа та редагування».   Закінчив Магістратуру "Журналістика" в Міссурійській Школі Журналістики (США). Отримав диплом магістра.

Наукові інтереси: фотожурналістика, новітні медіа.

Детальніше...

Салига Павло Георгійович

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну.

Закінчив Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фахом антропології.

Працював дизайнером-художником, дизайнером-верстальником та креативним директором рекламних агентств та видавництв Києва.

Власник низки мережевих ресурсів та головний редактор кількох електронних журналів.

Детальніше...