Шевченко Вікторія Едуардівна

доктор наук із соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Працює в Інституті журналістики з 1996 р. З 2008 р. завідувач навчальної лабораторії "Студія медіадизайну". Голова науково-методичної ради Інституту журналістики, член науково-методичної комісії з журналістики та інформації Міністерства науки та освіти України, куратор інформаційного пакету, координатор ECTS від Інститут журналістики.

Закінчила факультет кібернетики Київського національного університету, працювала програмістом, викладала на архітектурному факультеті Київської академії мистецтв. 

Фахівець із дизайну, медійних технологій, візуалізації інформації. 

Детальніше...

Горська Катерина Олександрівна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

У 2001 році закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Має вищу юридичну освіту (Академія адвокатури України, 2011 р.), спеціалізовану освіту за напрямом «Інтелектуальна власність» (Національний університет «Одеська юридична академія», 2011 р.). 

Працювала кореспондентом на телеканалі СТБ, випусковим редактором газети «Київський телеграф». З 2004 викладає в Інституті журналістики.

Займається експертною та законотворчою діяльністю у сфері інтелектуальної власності, проводить тренінги та майстер-класи для журналістів та видавців з проблем медіарегулювання. У 2013 році входила до складу Видавничої ради ІІНЗО при Міністерстві освіти і науки України.

Фахівець з нових медіа, медіаправа, права інтелектуальної власності. 

Детальніше...

Ситник Олексій Валерійович

кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Інститут української філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за фахом "літературний редактор". Працював заступником голови молодіжного центру студентів та аспірантів із інформаційних питань, головним редактором щомісячної газети.

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Комунікативна спрямованість композиційно-графічного моделювання як складник стратегії розвитку новинних порталів". Автор низки методичних посібників.

Досліджує інтерактивні та мультимедійні технології, сприймання текстового та ілюстративного матеріалу, медіадизайн. Професійна діяльність пов'язана з оформленням та виготовленням дитячої, шкільної літератури та видань для дітей з особливими потребами, розробкою і створенням друкованих, електронних та інтерактивних видань, а також проведення тренінгів та майстер-класів.

Детальніше...

Захарченко Артем Петрович

кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка; магістр журналістики, бакалавр хімії.

Захистив кандидатську дисертацію на тему "Виникнення та розвиток медіа-мистецтв у системі масової комунікації".

Був випусковим редактором видання "Економічна правда", головним редактором газети "Дурдом", випусковим редактором ІА "Українські новини", ведучим радіопрограм. Втілив у життя безліч літературно-мистецьких проектів. Автор двох книжок художньої прози.

Детальніше...

Філоненко Данило Валерійович

канд. наук із соц. ком., асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну.

У 2012 році з відзнакою закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів (денна форма) за напрямом «Журналістика». Отримав диплом магістра.

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Науково-популярна періодика в Україні: традиції та інновації».

Наукові інтереси: науково-популярна комунікація, фотожурналістика, новітні медіа.

Має досвід роботи кореспондентом газети «Урядовий кур’єр», «Дзеркало тижня», Український футбол», редактором відділу політики газети «Молодь України». 

Детальніше...

Грозна Олена Олегівна

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв, спеціальність «Видавнича справа та редагування». 

Практичний досвід роботи у сфері медіатехнологій та медіадизайну:
2012-2015 – дизайнер, копірайтер дизайн-студії «Дезайці»
2012-2013 – головний редактор порталу «Вчасно!»
2013-2014 – головний редактор порталу «Українська Кубань»
2014-2015 – спеціальний кореспондент інформаційного порталу «Новини світу»
2015-2016 – головний редактор журналу «ЖКГ України»

Детальніше...

Фомішина Ольга Валеріївна

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв, спеціальність «Видавнича справа та редагування». Працює над кандидатською дисертацією з новітніх тенденцій у проектуванні електронних видань.

Практичний досвід роботи у сфері медіатехнологій та медіадизайну: з 2011 року працює в друкованих та електронних медіа. Займала посади дизайнера-верстальника низки друкованих ЗМІ, художника-конструктора рекламної продукції компанії "Софіт-люкс", арт-директора інтерактивного журналу "Х3", керівника відділу верстки дизайн-студії "Dezaйці", співпрацювала з багатьма видавничими підприємствами на проектних засадах. З 2014 року веде викладацьку діяльність.

Сфера наукових інтересів: композиційно-графічне моделювання електронних та друкованих видань, новітні тенденції в проектуванні видань, конвергентні медіа, створення та перспективи інтерактивних видань, новітні медіа.

Детальніше...

Вербовий Руслан Миколайович

кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив Інститут філології Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Українська мова і література. Спеціалізація: Редагування освітніх видань». Працював асистентом на кафедрі журналістики та видавничої справи БДПУ.

Навчався в аспірантурі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за напрямом 27.00.05 – теорія та історія видавничої справи та редагування (науковий керівник – Шевченко Вікторія Едуардівна).

Детальніше...

Полісученко Анна Юріївна

канд. наук із соц. ком., асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Освіта: Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв, спеціальність «Режисер».

 

 

Детальніше...

Горлач Дмитро Анатолійович

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчив факультет української філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

 

 

 

Детальніше...