Фомішина Ольга Валеріївна

асистент кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну

Закінчила Інститут журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури та мистецтв, спеціальність «Видавнича справа та редагування». Працює над кандидатською дисертацією з новітніх тенденцій у проектуванні електронних видань.

Практичний досвід роботи у сфері медіатехнологій та медіадизайну: з 2011 року працює в друкованих та електронних медіа. Займала посади дизайнера-верстальника низки друкованих ЗМІ, художника-конструктора рекламної продукції компанії "Софіт-люкс", арт-директора інтерактивного журналу "Х3", керівника відділу верстки дизайн-студії "Dezaйці", співпрацювала з багатьма видавничими підприємствами на проектних засадах. З 2014 року веде викладацьку діяльність.

Сфера наукових інтересів: композиційно-графічне моделювання електронних та друкованих видань, новітні тенденції в проектуванні видань, конвергентні медіа, створення та перспективи інтерактивних видань, новітні медіа.

Викладає дисципліни:

• Дизайн у рекламі та PR,