Батуревич (Кузьмук) Ірина Вікторівна

Колись студентка Інституту журналістики, нині співзасновниця та координаторка культурно-видавничого проекту «Читомо» (chytomo.com) – єдиного в Україні ресурсу не лише для читачів, але й видавців, дизайнерів, ілюстраторів та всіх, хто пов'язаний зі створенням контенту. Впродовж навчання стажувалася у видавництві «Артбук» Павла Гудімова, студії «Revolverdesign», проводила студентські фести «Штурмові загони Ґутенберга». Згодом працювала на Форум видавців у Львові, Книжковий Арсенал, очолювала чоловічий спортивний глянець «Power Inside», була літературним редактором на 1+1, випусковим редактором практик Biggggidea.

В останні роки активно працює над міжнародним вектором співпраці через представлення українських видавців на міжнародних виставках, висвітлення міжнародних видавничих подій в Україні, а українських – у світі (Publishing Perspectives, Börsenblatt).