Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Українські студентські медіа: історія становлення та проблеми функціонування в сучасних умовах»

31 березня 2017 р. відбудеться Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Українські студентські медіа: історія становлення та проблеми функціонування в сучасних умовах» (заочна форма участі) на факультеті філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця).

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ: 

  • Українська студентська преса: історичний контекст
  • Структурно-типологічні характеристики студентської періодики та онлайн-ЗМІ
  • Жанрово-тематичне наповнення вітчизняних студентських друкованих та онлайн-видань
  • Лінгвостилістичні особливості студентських публікацій
  • Дизайн студентських друкованих та інтернет-медіа
  • Основні проблеми сучасної студентської періодики та шляхи розв’язання
  • Cвобода слова у студентських періодичних виданнях
  • Молодіжні інтернет-видання на українському медіаринку

Мова конференції:  українська, російська

Для участі у конференції потрібно до 30 березня 2017 р. в одному листі надіслати анкету учасника (взірець додано), наукову статтю (3-7 сторінок) за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Наукові статті плануємо опублікувати в електронному збірнику матеріалів конференції (формат PDF) після завершення її роботи через 14 днів й розмістити на офіційному сайті університету, а також розіслати разом із сертифікатами на вказану Вами в анкеті електронну адресу. 

Форма участі ‒ заочна. Організаційний внесок – 50 грн. (включає верстку збірника, редагування текстів, сертифікат) надсилають усі учасники конференції після повідомлення про прийняття матеріалів до друку (реквізити на оплату оргкомітет повідомить у листі-відповіді). Копію квитанції про сплату оргвнеску прохання надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Анкету учасника та вимоги до оформлення статей можна завантажити тут.