Журнал на 6 годин!

Робота над другим випуском журналу Viro Vidas почалася несподівано одного жовтневого вівторка. Зайшовши до аудиторії, ми чекали на звичайні пари з дисципліни "Архітектоніка видання і медіадизайн". Ми діставали свої ноутбуки й говорили про щось своє. У цей час в аудиторію зайшов Данило Валерійович. Він дивно усміхався, ніби щось замислив. Ми затихли, а він оголосив, що за наступні три пари ми маємо зробити журнал з нуля. І оголосив тему.

Детальніше...

Знайомство з викладачами "Туристичної журналістики": Вікторія Шевченко

Сьогодні ми починаємо знайомити вас із викладачами тематичної спеціалізації “Туристична журналістика”. ️ Шевченко Вікторія Едуардівна - доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну.

Детальніше...

Спеціалізація "Туристична журналістика" на кафедрі МТМ

Викладачі кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну багато років поспіль ведуть проекти туристичної тематики в межах дисциплін та бакалаврських робіт.

Детальніше...

Презентація дисциплін та спеціалізацій за вибором на 2019–2020 н. р.

Шановні студенти!

Відповідно до навчальних планів, студенти 1, 2 та 3 курсу, які здобувають освітній рівень бакалавра мають обрати навчальні дисципліни для вивчення у 2019-2020 н. р. 

Для реалізації права на вільний вибір дисциплін ви маєте змогу ознайомитися із переліками дисциплін вільного вибору, описом цих навчальних дисциплін на сайті Інституту журналістики і у відповідному розділі сайту нашої кафедри.

Консультації щодо вибіркових дисциплін викладачі кафедри надають студентам з 29 жовтня по 2 листопада 0 15:30 в аудиторії 103а.

Також питання можна задавати на сторінці кафедри у Facebook, електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звернутися безпосередньо до викладачів кафедри.

 

Ознайомтеся з дисциплінами кафедри:

Майстер-клас «Що таке подкасти і чому варто створити власний?»

25 жовтня о 14:10 в 419 ауд. на дисципліні «Медіадизайн» зустрічаємося із засновницею подкасту «Крути Педали» Анастасією Тихонович.

Детальніше...

Спецвипуск студентського видання "ВІЖН" до Дня захисника України

Цього року студенти 2-го курсу вирішили не відставати від своїх попередників і підтримати ідею створення власної газети на честь Дня захисника України.

Детальніше...

"Збагни контекст" з газетою "ПроТе" — спеціальний випуск до Дня захисника України

Гарною традицією на кафедрі мультимедійних технологій і медіадизайну стала підготовка та випуск у світ студентської газети. Цього року підсумковим проектом з дисципліни "Верстання медій" стала газета «ПроТе», яку підготували молоді і амбітні видавці другого курсу спеціальності ВДМР до Дня захисника України.

Детальніше...

Шановні абітурієнти, майбутні магістри з Цифрових медіа!

Ви можете випробувати свої сили і пройти пробний тест!

Детальніше...

Важливо: бакалаврські роботи

Шановні студенти! Нагадуємо, що остання дата подачі зкомплектованих і прошитих бакалаврських робіт з відгуками, рецензіями та практичною частиною (за наявності) – 1 червня (пт) 12:00. Після вказаного терміну роботи не будуть рекомендовані до захисту, що унеможливлює захист в цьому навчальному році.