Увага! Конкурс журналістських розслідувань!

Єдиний веб-портал використання публічних коштів «Є-data» спільно з Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень на основі відкритих даних і публічних фінансів.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Популяризація та підвищення ефективності порталу Є-data в системі управління публічними фінансами України» з метою популяризації проекту Є-data, залучення журналістів до роботи з порталом та використання порталу в журналістських розслідуваннях. Термін проведення конкурсу з 1 по 22 грудня 2017 р.

Під час проведення журналістського розслідування мають бути викорастані відкриті дані і позначене джерело даних. Конкурсні роботи приймаються до 18:00 на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Оцінювання робіт проводитиметься експертним журі! Головний приз - Квадрокоптер Spaceship. Оголошення результатів відбудеться 26 грудня 2017 р.