"Збагни контекст" з газетою "ПроТе" — спеціальний випуск до Дня захисника України

Гарною традицією на кафедрі мультимедійних технологій і медіадизайну стала підготовка та випуск у світ студентської газети. Цього року підсумковим проектом з дисципліни "Верстання медій" стала газета «ПроТе», яку підготували молоді і амбітні видавці другого курсу спеціальності ВДМР до Дня захисника України.

Газета «ПроТе» – студентський проект, що пропонує сучасне бачення преси та нове осмислення інформації. Мета видання – довести суспільству, що не можна обговорювати певні новини, не орієнтуючись у глобальних процесах. Назва «ПроТе» зумовлена прагненням журналістів не тільки розповідати ПРО певне ТЕ, що трапилось, а й вказувати на всі суперечливі ПРОТЕ.

Символічна кома у логотипі якнайкраще характеризує призначення газети. Після завершення будь-якої із подій ми не можемо ставити абсолютну крапку, адже довкола неї розгортається ще безліч дискусій і, ймовірно, суперечок. Кожну із ситуацій, представлених у матеріалах нашого видання, пропоную сприймати як таку, що є частиною безперервного подієвого ланцюга.

Щоб сформувати бачення у читача, потрібно «збагнути контекст», адже поза ним не може існувати жодна новина.