Спецвипуск студентського видання "ВІЖН" до Дня захисника України

Цього року студенти 2-го курсу вирішили не відставати від своїх попередників і підтримати ідею створення власної газети на честь Дня захисника України.

 

«Неймовірно приємний досвід!», - поділилася своїми враженнями студенти, що створювали цей проект. Студентам-видавцям другого курсу в межаж дисципліни"Верстання медій" були поставлені такі завдання: організуватися, аби кожен мав свою роботу (головний редактор, літературний редактор, журналіст, верстальник, дизайнер тощо); створити концепт і макет майбутньої верстки, відповідно й приступити до її відтворення. Для видавців така практика була вперше, адже минув лише місяць навчання, а вже треба було об’єднатися в справжню команду, яка має видати якісний продукт. 

Аналізуючи процес, можна впевнено сказати, що студенти впоралися! Звичайно, обійшлося не без помилок, деяких нюансів, та для першої роботи результат позитивний (адже ми й, справді, маємо дві цікаві газети ("ВІЖН" і "ПРОТЕ"), які можна побачити на другому поверсі Інституту журналістики, біля розкладу).  

Кураторами проекту стали викладачі кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну – Олексій Валерійович Ситник і Сергій Анатолійович Шашенко. Викладачі були відкритими до співпраці, конкретними у своїх поясненнях і вимогах, саме тому, процес був ефективним, а досвід корисним і цікавим. 

Звичайно, попереду багато роботи, та головне, що покладений старт! 

Не можна не згадати тих, хто надихав на відкриття – наших захисників, які стали героями газети. Хочеться привітати вас зі святом, нехай завжди над головую буде мирне небо! 

Анастасія Загорна