Презентація дисциплін та спеціалізацій за вибором на 2019–2020 н. р.

Шановні студенти!

Відповідно до навчальних планів, студенти 1, 2 та 3 курсу, які здобувають освітній рівень бакалавра мають обрати навчальні дисципліни для вивчення у 2019-2020 н. р.

Для реалізації права на вільний вибір дисциплін ви маєте змогу ознайомитися із переліками дисциплін вільного вибору, описом цих навчальних дисциплін на сайті Інституту журналістики і у відповідному розділі сайту нашої кафедри.

Консультації щодо вибіркових дисциплін викладачі кафедри надають студентам з 29 жовтня по 2 листопада 0 15:30 в аудиторії 103а.

Також питання можна задавати на сторінці кафедри у Facebook, електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звернутися безпосередньо до викладачів кафедри.

Ознайомтеся з дисциплінами кафедри: