Знайомство з викладачами "Туристичної журналістики": Вікторія Шевченко

Сьогодні ми починаємо знайомити вас із викладачами тематичної спеціалізації “Туристична журналістика”. ️ Шевченко Вікторія Едуардівна - доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну.

Досвід діяльності в туристичній галузі вимірюється кількома десятиліттями. Вікторія Едуардівна побувала в більш ніж 40 країнах, працювала гідом в Італії, розробила низку екскурсій італійськими містами. Наразі є членом гільдії екскурсоводів Києва. Активно співпрацює з туристичними компаніями, організовуючи професійні рекламні тури.

Брала участь у краєзнавчих конференціях, має публікації у збірниках праць з історичного краєзнавства й охорони пам’яток історії та культури. Співпрацює з друкованими виданнями у сфері туризму, має ряд статей у журналах “Міжнародний туризм” та “Welcome to Ukraine”, вела рубрику про історичні місця України в газеті “Діловий кур’єр”. Перша серйозна робота Вікторії Едуардівни в цій галузі - база даних “Знищені пам'ятки Києва” (1989 рік).

Вже 15 років Вікторія Едуардівна співпрацює з всесвітньо відомим фотохудожником, почесним професором Інституту журналістики Хершем Чадхою, проводить фотоконкурс студентських робіт. Результат фотоконкурсу - фотоальбом “Soulmate”.

Слідкуйте за нами, щоб дізнатись більше про інших викладачів тематичної спеціалізації “Туристична журналістика”. Дізнатись детальніше щодо тематичної спеціалізації ви можете задавши запитання на сторінці кафедри у Facebook, електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звернувшись безпосередньо до викладачів кафедри (к. 103).