Запрошуємо до участі в роботі круглого столу науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, бакалаврів старших курсів та усіх зацікавлених осіб.
Мета круглого столу:
Обговорення актуальних питань новітніх медіа, пошук шляхів розв’язання проблем галузі, окреслення перспектив розвитку.
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КРУГЛОГО СТОЛУ
Робочі мови круглого столу – українська, англійська.
Тексти доповідей учасників круглого столу будуть опубліковані окремою збіркою (електронна публікація) та в матеріалах конференції.
Для участі у круглому столі потрібно до 5 квітня 2019 року зареєструватися за посиланням
Реєстрація передбачає завантаження тез доповіді та відгуку наукового керівника (для студентів та аспірантів). Надсилати матеріали в електронному вигляді (у форматі .doc чи .docx) за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема листа «2019 круглий стіл Прізвище»).
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Конференція відбудеться в Інституті журналістики за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 36/1 (колишня вул. Мельникова).
КОНТАКТИ
Для отримання додаткової інформації звертайтесь:
Кафедра мультимедійних технологій і медіадизайну: (044) 481-45-86;
Шевченко Вікторія Едуардівна: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Полісученко Анна Юріївна: +380503570790 (Viber, Telegram)
Ситник Олексій Валерійович: +380662101214
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ
Вимоги до матеріалів для підготовки друкованого збірника та презентації для заочної участі розміщено за посиланням
Матеріали надавати у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows (версія до 2010 включно). Формат шрифту: кегль – 14; тип – Times New Roman. Міжрядковий інтервал – полуторний. Поля: зліва, справа, зверху, знизу – 20 мм. Абзац - клавішею “Enter”.
Обсяг – до 5 сторінок. Матеріали повинні мати логічну структуру (постановка проблеми, мета, виклад основного матеріалу, висновки, література).
Назва – великими літерами, напівжирним шрифтом, вирівнювання по центру. Прізвище, ім’я, по батькові, посада/статус – на наступному рядку після назви статті: курсив, вирівнювання по правому краю.
У тезах потрібно окреслити мету та завдання, описати джерела дослідження, викласти результати і висновки та сформулювати, в чому полягає цікавість для науки і практики отриманих даних.
Список літератури друкується наприкінці у порядку згадування, посилання на джерело наводиться в тексті у квадратних дужках, номери сторінок вказуються через кому [1, 11].
Автор несе відповідальність за достовірність та оригінальність інформації, що міститься в поданих матеріалах, а також за граматичне і стилістичне оформлення.
ВИТРАТИ
Оргкомітет не покриває витрати, пов’язані із проїздом, харчуванням або поселенням учасників заходу.