Журналісти VS топ-блогери: презентація з лекції Романа Кириловича

Керівник каналу для підприємців FranchTV Роман Кирилович люб'язно надав нам дозвіл на оприлюднення своєї презентації, з якою він виступив 19 квітня перед студентами нашої кафедри.

Відео лекції можете проглянути тут:

Детальніше...

Практикум "Особливості роботи з сервісами для віддаленої роботи редакцій"

30 листопада о 15:50 в межах дисципліни "Організація роботи віртуальної редакції" відбувся практикум із заступником головного редактора порталу "NewWest Media" Олександром Коваленком. Під час зустрічі розглянули особливості роботи з Trello, Slack та іншими сервісами для віддаленої роботи редакцій, отримали ґрунтовні відповіді на питання.

Детальніше...

Невичерпне джерело професійних навичок для майбутніх журналістів

Студенти 4 курсу Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Аліна Биркун, Ангеліна Барилюк, Ліана Буряк, Наталія Будзяк, Марина Дубина, Поліна Єнальєва, Анна Капля, Людмила Корнієвич, Аліна Овчаренко, Аліна Луценко, Анна Нестеренко, Анастасія Розум, Дарина Риженко, Аліна Турченко підготували прекрасний матеріал під час вивчення дисципліни "Віртуальна редакція". Журналісти- практики, особливо Лена Юрченко, невичерпне джерело професійних навичок для майбутніх журналістів.

https://ru.krymr.com/a/28890574.html

Детальніше...

Євген Куксін: Як говорити про те, про що й всі, але не так, як всі?

16 листопада до студентів Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка поділитися власним досвідом завітав журналіст Євген Куксін.

Детальніше...

Робота головного редактора ділового інтернет-медіа

9-го листопада під кураторством кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну відбувся майстер-клас до студенти змогли отримати професійні поради від керівника "Економічна правда", відомого економічного журналіста Дмитра Дєнкова. На парах з "Підтримки сайту" вони саме зараз запускають свої власні проекти інтернет-медіа, тому поради будли для них дуже актуальні.

Детальніше...

Увага! Конкурс журналістських розслідувань!

Єдиний веб-портал використання публічних коштів «Є-data» спільно з Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень на основі відкритих даних і публічних фінансів.

Детальніше...

Відкриті дані для журналістських розслідувань

5 листопада в межах дисципліни "Мультимедійний контент" відбулася лекція Олександра Щелокова, керівника проекту Є-data "Відкриті дані для журналістських розслідувань".

Детальніше...

Напередодні Дня захисника України "Свій за свого!"

Напередодні Дня захисника України студенти другого курсу спеціальності «Видавнича діяльність та медіаредагування» створили газету «Свій за свого» за підтримки кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну. 

Детальніше...

Перший випуск газети "СтуДDay"

До Дня захисника України команда видавців другого курсу Інституту журналістики презентує ексклюзив — спецвипуск газети СтуДDay.

Крізь призму молодіжного світогляду ми висвітлюємо актуальні події довкола студентських інтересів. У цьому випуску ви дізнаєтесь всю правду про 10 гривень, поспілкуєтеся з Соломією Вітвіцькою та отримаєте астрологічний прогноз на наступний місяць від Містера Коали та авторський тематичний комікс.

Детальніше...

Віталій Голубєв: "Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію"

Під егідою кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну 28 вересня о 17.20 в стінах Інституту журналістики відбулась презентація книги "Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію". Автор - Віталій Голубєв, секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету "Острозька академія", головний редактор Видавничого дому "ОГО".

Детальніше...