17–18 травня 2017 року на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету відбудеться ІІ Міжрегіональна студентська конференція «Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа»

До очної та заочної участі запрошуються молоді науковці (віком до 35 років), викладачі та співробітники навчальних закладів, аспіранти, магістранти, студенти.

До обговорення пропонуються такі питання:

• Медіатекст як засіб формування особистості.
  • Роль журналіста у формуванні особистості.
  • Ефекти та тренди новітніх медіа: блогосфера, мікроблогінг, соціальні мережі, подієві комунікації, геосоціальні сервіси.
  • Формування особистості засобами візуальної комунікації.
  • Інформаційна грамотність, медіаосвіта та медіакомпетентність у контексті світових та вітчизняних тенденцій.
  • Мова медіа: регулятивний та гносеологічний характер.
  • Тривіальна та елітарна література у контексті виробництва масової інформації.
  • Прикладні комунікаційні технології у системі медіакартини світу.

Учасники конференції можуть запропонувати власну тему для обговорення в рамках тематики конференції.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Форми участі в конференції: очна, заочна (стендова доповідь і публікація тез).

Для участі в конференції необхідно до 15 квітня 2017 року подати заявку електронною поштою (форма додається) та до 1 травня 2017 року тези на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказати в темі листа «Заявка на конференцію» та прізвище. Учасники, які не мають наукового ступеня обов’язково подають рецензію наукового керівника.

Оргкомітет розгляне подані теми щодо їх відповідності тематиці конференції та повідомить про внесення їх до програми не пізніше 20 квітня 2017 року. Офіційне запрошення на конференцію буде надіслано електронною поштою за вказаною в заявці адресою.

Публікація матеріалів

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез доповідей (вимоги до тез див. нижче). Після отримання підтвердження про внесення теми до програми учасникам, незалежно від форми участі – очної або заочної, необхідно перерахувати реєстраційний внесок. Реєстраційний внесок: очна участь – 100 грн, заочна участь – 50 грн. Усі очні учасники отримають друковані примірники збірника матеріалів конференції та програми. Для заочних учасників збірник матеріалів конференції та програма після конференції будуть надіслані в електронному вигляді на адресу, вказану в заявці.

Поштовий переказ здійснювати на ім’я та адресу: Барно Юлія Володимирівна, 71112, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4, факультет філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету (при відправленні грошей на поштовому відділені необхідно, щоб касир обов’язково зазначив прізвище відправника). Також оплату можна здійснити шляхом поповнення картки Приватбанку № 5168757296892153. У такому випадку наполегливо просимо надіслати додатковий лист на електронну адресу, у якому вказані сума, дата та час перерахування, або ж електронна копія квитанції.

Оплату здійснювати лише після повідомлення про включення теми до програми конференції. Проїзд і проживання – за рахунок учасників конференції.

КОНТАКТИ:

Завідувач кафедри: Носко Анастасія Михайлівна Тел.: 0999818202 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: 71112, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4, факультет філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету, кафедра соціальних комунікацій.