Віталій Голубєв: "Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію"

Під егідою кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну 28 вересня о 17.20 в стінах Інституту журналістики відбулась презентація книги "Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію". Автор - Віталій Голубєв, секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету "Острозька академія", головний редактор Видавничого дому "ОГО".

Тема книги - професійна та особиста ефективність журналіста: як встигати більше і організовувати свою роботу результативніше. На 136 сторінках книги вміщено 86 практичних порад із досвіду автора та його колег. Цільова аудиторія книги - журналісти, редактори, студенти-журналісти, всі, хто професійно працює з інформацією і потребує інструментів підвищення продуктивності своєї праці.

Після завершення зустрічі натхнений Віталій Голубєв на своїй сторінці у Facebook написав - "Читачів Лайфхак для журналіста побільшало - надзвичайно активно попрацювали сьогодні зі студентами Інститутe журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Дякую за запрошення і сприяння в організації Викторії Шевченко та Олексію Ситнику! Студенти - дуже активні, молодці!"