Електронний ресурс на тему нетикету для дітей, підлітків та їхніх батьків

Бакалаврський проект "Нетикет"

Виконала: Папуч Анастасія Русланівна.

Рік випуску: 2018.

Керівник проекту: Фомішина Ольга Валеріївна.

Опис проекту:  «Нетикет» — це електронний ресурс на тему мережевого етикету для дітей, підлітків та їхніх батьків.

Нетикет — це поняття, що поєднує у собі 2 слова — «мережа» (англ. net) і «етикет» (фр. etiquette). Нетикет створений для того, щоб всім (і досвідченим користувачам, і новачкам) було в рівній мірі комфортно спілкуватися між собою в Інтернет-просторі. Тобто нетикет не дозволяє робити ті речі, які не заохочуються в будь-якому цивілізованому суспільстві, наприклад, вживати ненормативну лексику, розпалювати національну ворожнечу, ображати людей або брехати.

На цьому сайті можна дізнатися про правила нетикету, які подаються у незвичайній формі — коміксах. Також ресурс буде корисним для батьків, які зможуть дізнатися, з точки зору психології, відповіді на такі питання: Чи потрібно забороняти дітям/підліткам користуватися Інтернетом, щоб уникнути залежності?, Як протистояти кібербулінгу? і Що означає, з рештою, поняття «нетикет»?

Особливостями проекту «Нетикет» є нестандартний підхід до пояснення тем, правил — у коміксах; відмінність від існуючих проектів та медіа-продуктів, на дану тематику в тому, що він адаптований під 3 аудиторії доступною для кожної аудиторії мовою.