Фотокнига про структуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Бакалаврський проект "Сила знань"

Виконала: Луценко Аліна Віталіївна.

Рік випуску: 2018.

Керівник проекту: Грозна Олена Олегівна.

Опис проекту:  «Сила знань» — фотокнига про структуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка представлена в художньому аспекті, що слугує інструментом для іміджевого позиціонування та підтримки бренду.

Фотокнига включає в себе різножанрові художні світлини (архітектура, екстер’єр та інтер’єр) та текстовий опис об’єктів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повністю ілюструючи структуру університету.

До фотокниги увійшли світлини таких підрозділів Київського національного університету імені Тараса Шевченка як Червоний корпус КНУ та корпуси навчальних інститутів – Інституту високих технологій, Інституту міжнародних відносин, Інституту журналістики, Інституту післядипломної освіти, Інституту філології, Інституту геології, Інституту біології та медицини, на базі яких розміщені юридичний факультет, філософський факультет, історичний факультет, механіко-математичний факультет, факультет комп'ютерних наук та кібернетики, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, факультет психології, факультет соціології; а також географічний факультет, хімічний факультет, фізичний факультет, факультет інформаційних технологій та економічний факультет, що мають власні корпуси, Наукова бібліотека імені М. Максимовича, Інформаційно-обчислювальний центр, кафедра фізичного виховання та спорту, студентське містечко, Астрономічна обсерваторія та Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна, Музей історії КНУ, Геологічний музей, Зоологічний музей, Археологічний музей, Астрономічний музей та Музей історії Ботанічного саду імені академіка О.В. Фоміна.

Крім світлин фотокнига включає в себе невеликий текстовий супровід, завдяки якому встановлюється додатковий зв’язок між елементами у фотокнизі. Подана інформація носить здебільшого загальний та довідковий характер; дає краще уявлення про особливості, унікальні риси та роль тих чи інших підрозділів та об’єктів в цілісній системі університету.