Ілюстрований артбук "Туристична Німеччина"

Бакалаврський проект "Ілюстрований артбук "Туристична Німеччина"

Виконала: Бойко Ганна Ігорівна.

Рік випуску: 2018.

Керівник проекту: Фомішина Ольга Валеріївна.

Опис проекту:  Метою проекту є створити туристичний артбук-порадник Німеччиною та популяризувати видання в Україні, зробити його доступнішим для читачів.

Визначившись із тематикою та стилем майбутнього видання, було розроблено єдиний стиль та загальну концепцію ілюстрацій. Також були виділені особливості країни, про яку ведеться розповідь для доречності вигляду. Оскільки це країна доволі чітких стандартів та певної строгості, вирішено було малювати у стилі мінімалізму, використовуючи техніки “дотворку” та “лайнворку”. Весь ілюстративний ряд є авторським.

Текст написаний з боку доречності та потрібності висвітлення певної теми, а саме про головні етапи поїздки, обов’язкові документи, головні місця міст, проїзд, проживання та взагалі основна інформація для тих, хто подорожує самостійно. Також розбавлявся текст цікавими особистими історіями для пожвавлення матеріалу. 

Головна ідея дизайн-концепції — мінімалістичність з ефектом кольорової хаотичності. Саме з цією метою створені чорно-білі ілюстрації, які, до того ж, розміщені на титулі та обкладинці. Також в мінімалістичну концепцію видання входить беззасічковий шрифт для основного тексту, що значно полегшує сприйняття матеріалу читачем.

У майбутньому це буде серія видань про різні країни та міста. Артбук буде масовим, тобто малюється все від руки, але зводиться у цифру та друкується для подальшого масштабнішого розповсюдження. Його також можна доповнювати, записувати свої думки та відкриття.