Дайджест "Каталонія. Відокремитись не можна залишитись?"

Переглянути дайджест "Каталонія. Відокремитись не можна залишитись?"

Виконали: студенти 1 підгрупи 1 курсу спеціалізації ВДМР.

Рік випуску: 2018.

Дисципліна: Мультимедійний контент.

Викладачі: Зелінська Анастасія Андріївна, Шевченко Вікторія Едуардівна.

Опис проекту: Нині проблема сепаратизму та державного відокремлення постає надзвичайно гостро у багатьох країнах світу. Чимало змін у суспільстві відбувається під впливом такого явища як «рух за незалежність». Амбіції і холодний розум, бачення перспектив та гонитва за примарні права… Звичайному користувачеві мережі інтернет, який переглядає стрічку новин, важко визначити, де ж висвітлена правда, а де – спотворені факти.

Дайджест «Каталонія. Відокремитись не можна залишитись?», що складається із ретельно дібраних та перевірених студентами матеріалів, має на меті привернути увагу до зворушень в іспанському регіоні та дати широку ретроспективу останніх п’яти років боротьби каталонців за свою незалежність.