Порядок та форма подання бакалаврського мінімуму

Портфоліо власних матеріалів, робіт, проектів (далі Портфоліо) є складником бакалаврського мінімуму і формується студентом протягом 4 років навчання на бакалавраті.

До Портфоліо включають резюме та характеристику на студента, а також обов’язково по 1-3 (або більше) власних робіт, завдань чи проектів (з коротким описом до 1 тис. знаків) з кожної фахової дисципліни які вивчалися протягом 4 років навчання на бакалавраті відповідно до навчального плану (перелік робіт для студентів спеціальності ВСР).

Компонентами Портфоліо студента мають бути показові виконані завдання, роботи, проекти які б засвідчили його фахові знання та уміння. Зокрема це можуть бути власні опубліковані публіцистичні чи наукові матеріали, тексти доповідей на науково-практичних конференціях, авторські тексти, зразки редакторської та коректорської обробки матеріалів, підготовленні до друку оригінал-макети різних видів видань (візитки, буклети, листівки, газета, журнал, каталог, брошура, книга тощо) чи рекламної продукції (логотипи, айдентика, брендбуки тощо), електронні видання, записи аудіо/відео матеріалів, характеристика та опис реалізованих проектів, заходів та ін.

Детальніше...

Бакалаврський мінімум

ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ 

БАКАЛАВРСЬКОГО МІНІМУМУ 

ІЗ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВИДАВНИЧА СПРАВА ТА РЕДАГУВАННЯ»


Детальніше...