Перелік бакалаврських робіт затверджених кафедрою МТМ на 2017-18 навчальний рік

26 жовтня 2017 року кафедра мультимедійних технологій і медіадизайну розглянула, обговорила та затвердила тематику бакалаврських.
Перелік бакалаврських робіт затверджених кафедрою МТМ на 2017-18 навчальний рік
 
1 Будзяк Наталія Василівна 4?? Розробка та втілення концепції інтернет-медіа на прикладі сайту про подорожі «Travelover» Вербовий Р.М.
2 Дубина Марина Анатоліївна 4 журн Розробка та втілення концепції мультимедійного сторітелінгу про співпрацю автора і видавця (на прикладі С. Кінга) Вербовий Р.М.
3 Капля Ганна Ігорівна 4 журн Розробка та втілення концепції стратегії просування освітньої ініціативи засобами мультимедійного контенту Вербовий Р.М.
4 Корнієвич Людмила Олександрівна   Розробка та втілення концепції лонгріду про успішних українців (на прикладі Анастасії Топольської) Вербовий Р.М.
5 Мещерякова Катерина Миколаївна 4 вср Розробка та втілення концепції мережевого видання про кінематограф (екранізації літературних творів) Вербовий Р.М.
6 Панасенко Софія Іванівна 4 журн. Розробка та втілення концепції SMM-стратегії у галузі промислової автоматизації підприємств України Вербовий Р.М.
7 Лазутіна Олена Олександрівна 4 вср «Створення і наповненя сайту «Українська медіаовіта та медіаграмотність». Грозна О.О.
8 Литвинова Віра Володимирівна 4 вср редизайн сайт «Українська медіаосвіта та медіаграмотність» Грозна О.О.
9 Луценко Аліна Віталіївна 4 журн Ствоення концепції та оригінал-макету фотокниги для підтримання іміджу Університету Грозна О.О.
  Погорельчук Анна Вадимівна 4 вср «Розробка та наповнення порталу про здоровий образ життя». Грозна О.О.
11 Подольська Владислава Владиславівна 4 журн «Розробка та втілення концепції блогу про українське кіно». Грозна О.О.
12 Демченко Дмитро Сергійович 4 журн Розробка концепції, контент Telegram-каналу з тематики сучасної української журналістики» Грозна О.О.
13 Знак Марта Олегівна 4 вср Створення освітнього сайту про інструментри для ефективної роботи журналістів Грозна О.О.
14 Єнальєва П.С. 4 журн Створення сайту про ефективні міські проекти Грозна О.О.
15 Алова Наталія Володимирівна 4 вср «Наповнення контентом порталу випускників кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну з 2009 року». Захарченко А.П.
16 Марченко Валерія Володимирівна 4 вср «Упорядкування та підготовка оригінал-макету інтерактивної книги для дітей Захарченко А.П.
17 Хмельовська Тетяна Вільгельмівна 4 вср «Упорядкування та підготовка оригінал-макету інтерактивного навчального видання з архітектоніки і медіадизайну». Захарченко А.П.
18 Шабєв Георгій Вадимович 4 журн «Розробка та втілення гіперлокального медіа». Захарченко А.П.
19 Биркун Аліна Олександрівна 4 журн «Корпоративні видання: співвідношення практики та теорії» Паливода Ю.В.
20 Риженко Дарина Володимірівна 4 журн. Розробка та втілення концепції лонгріду про визначного українського діяча Паливода Ю.В.
21 Гривнак Анастасія Олександрівна 4 журн «Розробка та втілення концепції лонгріду про визначну подію в історії українського народу»."Розробка, втілення та наповнення контентом лонгріду про визначну подію в історії українського народу "Три революції». Полісученко А.Ю.
22 Думська Оксана Олегівна 4 журн Розробка, втілення та наповнення контентом лонгріду про визначну подію в історії українського народу: "BBC Україна: процес становлення та розвиток мовника в Україні" Полісученко А.Ю.
23 Карпенко Марія Едуардівна 4 журн Розробка та втілення концепцції мультимедійного проекту про загадкові та містичні місця України Полісученко А.Ю.
24 Массальська Вікторія Андріївна 4 журн Розробка та втілення концепції мультимедійного сторітеллінгу на соціально-політичну тему "Покинуті будівництва Києва" Полісученко А.Ю.
25 Петрук Наталія Володимирівна 4 журн Розробка, втілення та наповнення контентом мультимедійного сторітеллнгу на громадсько-політичну тему "Українська революція 1917-1921 рр.: політичний та суспільний контекст" Полісученко А.Ю.
26 Барилюк Ангеліна Віталіївна 4 журн «Мультимедійний проект». Ситник О.В.
27 Зубар Петро Максимович 4 вср «ребрендинг сайту кафедри видавничої справи та редагування Ситник О.В.
28 Матвіїв Діана Романівна 4 журн «Розробка та реалізація мультимедійного проекту. Історія кримськотатарського народу: від початку до сьогодення». Ситник О.В.
29 Нестеренко Анна Володимирівна 4 журн «Ігри нескорених: український ракурс». Ситник О.В.
30 Ніконтас Аліна Валісівна 5 к заоч «Розробка проекту власного глянцевого видання та створення оригінал-макету» Ситник О.В.
31 Овчаренко Аліна Станіславівна 4 вср «Розробка та втілення концепції журналу». Ситник О.В.
32 Нагорна Анна Сергіївна 4 журн «Розробка та втілення концепції мультимедійного сторітелінгу на соціально важливу тему». Філоненко Д.В.
33 Собецька Яна Сергіївна 4 журн «Розробка мережевого науково-популярного видання» Філоненко Д.В.
34 Турченко Аліна Сергіївна 4 журн «Розробка та втілення концепції Landing Page для навчального закладу (криптовалютної школи). Філоненко Д.В.
35 Мандзій Олексій Тарасович 4 журн Розробка та втілення концепції мультимедійного сторітелінгу на тему політики Філоненко Д.В.
36 Бойко Ганна Ігорівна 4 вср Розробка концепції та створення серіального видання (ілюстрованого артбука) "Туристична Німеччина". Фомішина О.В.
37 Грій Станіслав Миколайович 4 вср Розробка та втілення мережевого ресурсу мистецької тематики Crocodile Magazine Фомішина О.В.
38 Грищенко Катерина Олександрівна 4 рзг Розробка брендбуку кафедри видавничої справи та редагування Фомішина О.В.
39 Крячок Катерина Леонідівна 4 вср Розробка брендбуку кафедри телебачення і радіомовлення Фомішина О.В.
40 Папуч Анастасія Русланівна 4 вср Розробка та втілення концепції електронного ресурсу на тему нетикету для дітей та підлітків Фомішина О.В.
41 Парна Анастасія Вікторівна 4 вср Створення та наповнення навчального онлайн-ресурсу з фотожурналістики Фомішина О.В.
42 Осадча Валерія Олегівна 4 журн. Ребрендинг та створення англомовної версії сайту кафедри мультимедійних технологій і медіадизайну Фомішина О.В.