Перелік магастерських робіт затверджених кафедрою МТМ на 2017-18 навчальний рік

26 жовтня 2017 року кафедра мультимедійних технологій і медіадизайну розглянула, обговорила та затвердила тематику магістерських робіт.

Перелік магістерських робіт затверджених кафедрою МТМ на 2017-18 навчальний рік

Борисова Тетяна Володимирівна вдр «Художньо-комунікаційні особливості постера: тенденції та еволюція розвитку». доц. Шевченко В.Е. Шафаренко Ю.
Гулій Тетяна Владиславівна ж «Краудфандінг як іноваційний інструмент реалізації медійних старт-апів». доц. Горська К.О. Трачук Т.В.
Давітян Діана Суренівна ж Актуалізація проблеми порушення прав людини засобами медіакомунікацій (або Висвітлення проблеми порушення прав людини в ЗМІ) доц. Горська К.О. Трачук Т. В.
Дидич Катерина Олександрівна вдр «Роль SMM у популяризації мережевих медій». доц. Шевченко В.Е. Чекмишев О.В.
Житченко Вікторія Геннадіївна вдр Тенденції та складники медіадизайну в Україні доц. Ситник О.В. Миколаєнко А.Ю.
Загорулько Дмитро вдр Гейміфікація контенту в інтернет-медіа доц. Горська К.О. Корнєєв
Зенова Анжеліка Володимирівна журналістика
з.ф.н.
Cучасні технології та методи інтерпретації веб-аналітики інтернет-медіа Ситник О.В. Досенко А.К.
Карпенко Наталія Олександрівна вдр «Візуальні тренди презентаційних веб-проектів». доц. Шевченко В.Е. Чекмишев О.В.
Короткова Дар»я Олександрівна вдр Візуальна комунікація як засіб організації міського середовища доц. Шевченко В.Е. Шафаренко Ю.
Кравчинська Анна Вячеславівна вдр Фактори формування візуальних трендів сучасних українських інтернет-медіа Шевченко В.Е. Досенко А.К.
Назаренко Христина   "Особливості роботи редактора інтернет-медіа із користувацьким контентом" доц. Горська К.О. Водолазька С.
Пономарьова Анжела Олександрівна журналістика
з.ф.н.
Телеформати в Україні: сучасний стан та тенденції розвитку доц. Горська К.О. Гоян В.В.
Тимофєєв Анатолійович вдр Вплив соціальних мереж на формування контенту онлайн-видань доц. Ситник О.В. Досенко А.К.
Троян Тетяна Геннадіївна вдр «Трансформація технологій візуалізації графічних романів: мультимедійний аспект». асист. Захарченко А.П. Хоменко І. (Пузій В.)
Чуприна Тетяна Сергіївна журналістика
з.ф.н.
Технології доповненої та віртуальної реальності в дігітал медіа доц. Ситник О.В. Миколаєнко А.Ю.
Шаманська Алла Сергіївна вдр Концепції візуалізації текстового контенту в онлайн-медіа доц. Ситник О.В. Миколаєнко А.Ю.