Інтернет-журналістика

Фахова практична дисципліна для студентів-журналістів, яка передбачає вивчення основ і жанрів інтернет-журналістики, принципів поширення інформації в мережі, практики написання ефективних текстів для інтернет-видань та правил роботи із інтернет-аудиторією. Дисципліна включає в себе потужний практичний модуль зі створення інтернет медіа ресурсів різного типу (блог, лонгрид, лендинг, динамічний інформаційний/новинний сайт тощо).

Одночасно в межах дисципліни студенти вивчають основи html та css, а також основи роботи із системами управління контентом CMS Wordpress або Joomla. Студенти здобувають практичний досвід зі створення власного інтернет ресурсу, вчаться адмініструвати та модерувати його, а також працювати із хостингом, підключати домени, впроваджувати SMM та SEO. Результатом вивчення дисципліни студентом стає самостійно створений мережевий ресурс, на якому опубліковані власні чи колективні журналістські матеріали і який має певну читацьку аудиторію.

Програму дисципліни можна переглянути тут.