Seo-копірайтинг

У цій дисципліні студенти навчаться писати та редагувати грамотні, цікаві для користувачів тексти з використанням ключових слів та тегів. Seo-тексти – це основний інструмент для просування сайтів та блогів в мережі. Завданням sео-копірайтера є створити контент таким чином, щоб користувач зміг прочитати й зрозуміти текст, і при цьому текст вміщував усі необхідні для просування ключові слова в потрібних містах і потрібних пропорціях.

Також під час вивчення дисципліни студенти зможуть ефективно працювати з такими поняттями, як цільова аудиторія, активність користувачів, семантичне ядро, рейтинги сайтів, пошукова оптимізація та багато іншого, а також оволодіють інструментами для ефективної оптимізації контенту.