Завдання бакалаврського мінімуму

Завдання бакалаврського мінімуму для студентів 3 курсу:

Спеціалізація "Інтернет-журналістика"

1. Лонгрід на обрану суспільно-важливу тематику

Вимоги до дизайн-концепції: створені лонгріди повинні бути розміщенні в мережі інтернет, відповідати технічним вимогам кросбраузерності, швидкості завантаження, естетики та мати адаптивний дизайн під малі, середні та великі екрани присторїв.

Вимоги до текстової частини: статті мають бути авторськими, унікальними, створеними за стандартами інтернет-журналістики і пристосовані до розміщення в мережі, обсяг від 6 тис. знаків.

Лонгрід має складатись з: інформаційного повідомлення, аудіоподкасту, відеоподкасту, інфографіки та містити матеріали наступних жанрів: онлайн-коментар, твіттер-репортаж, інтерв’ю.

Вимоги до мультимедійної складової: не менше 50% відсотків мультимедійного контенту лонгріду має бути авторським (відео, фото, інфографіки тощо), решта — містити посилання на джерело.

2. Відеоподкасти (1-3, залежно від таймінгу)

Вимоги до відеоподкастів: подкасти мають складатись з авторського матеріалу, відзнятого та змонтованого студентом. Можливі жанри: новинний відеосюжет, інтерв’ю, огляд, репортаж. Сумарний таймінг відеоподкастів має бути 6-10 хвилин.

Видавнича справа та редагування

1. Авторський блог або динамічний сайт

Вимоги до дизайн-концепції: створені сайти повинні бути розміщенні в мережі інтернет, відповідати технічним вимогам кросбраузерності, швидкості завантаження, естетики та мати адаптивний дизайн під малі, середні та великі екрани присторїв, а також мають бути підключені до систем веб-аналітики.

Вимоги до текстової частини: статті мають бути авторськими, унікальними, створеними за стандартами інтернет-журналістики, написані відповідно до вимог SEO і пристосовані до розміщення в мережі. Дозволяється не більше 30% запозиченого контенту з обов’язковим посиланнями на першоджерело. Сумарна кількість текстового контенту від 10 тис. знаків (для авторського блогу та інформаційного ресурсу) або 30-ти публікацій (для новинного сайту).

Вимоги до відвідуваність ресурсу: від 300 унікальних відвідувачів.

2. Бізнес-план ресурсу

Вимоги до структури:

1. Концепція/резюме проекту (коротко)
    • Мета проекту
    • Наданням яких послуг буде займатися ваш проект
    • Хто цільова аудиторія проекту – майбутні клієнти
    • Які потреби клієнтів буде задовольняти Ваш товар чи послуга
    • З яких джерел буде фінансуватись проект
    • Яких буде залучено співробітників
  2. Клієнти
    • Хто потенційний споживач Ваших товарів або послуг (вік, стать, соціальний стан, рід занять, рівень доходів, тощо)
    • Де (в якому регіоні, місті, районі) можуть проживати Ваші майбутні потенційні клієнти