SEO-копірайтинг

Грозна Олена Олегівна

Вербовий Руслан Миколайович

SEO-тексти – це основний інструмент для просування сайтів та блогів в мережі. Завданням SEO-копірайтера є створити контент таким чином, щоб користувач зміг прочитати й зрозуміти текст, і при цьому текст вміщував усі необхідні для просування ключові слова в потрібних містах і потрібних пропорціях.

У цій дисципліні студенти навчаться:

• писати та редагувати грамотні, цікаві для користувачів тексти з використанням ключових слів та тегів.
  • популяризувати контент мережевих ресурсів з урахуванням їх тематичного спрямування;
  • використовувати технічні засоби для просування контенту в Мережі;
  • формувати SEO-стратегії та просувати будь-які онлайн-ресурси.

У цій дисципліні студенти навчаться писати та редагувати грамотні, цікаві для користувачів тексти з використанням ключових слів та тегів. Seo-тексти – це основний інструмент для просування сайтів та блогів в мережі. Завданням sео-копірайтера є створити контент таким чином, щоб користувач зміг прочитати й зрозуміти текст, і при цьому текст вміщував усі необхідні для просування ключові слова в потрібних містах і потрібних пропорціях.

Також під час вивчення дисципліни студенти зможуть ефективно працювати з такими поняттями, як цільова аудиторія, активність користувачів, семантичне ядро, рейтинги сайтів, пошукова оптимізація та багато іншого, а також оволодіють інструментами для ефективної оптимізації контенту.

Проекти студентів