Медіадизайн

Викладачі:

Ситник Олексій Валерійович

Фомішина Ольга Валеріївна

Горлач Дмитро Анатолійович

Шашенко Сергій Анатолійович

Мета дисципліни – комплексна підготовка фахівців медіагалузі через ознайомлення студентів з передовим досвідом науки про візуальні комунікації — соціологічними, психологічними та культурологічними аспектами візуальної мови ЗМІ.

Дисципліна включає комплексні знання з історії мистецтва, культури видання, композиції, виробництва різни видів медіапродукції, вивчення типографіки, знання з видів і еволюції шрифтів, ї застосування для конкретних цілей і конкретних видів медіа продукції, розглядає всі види знакових систем: від символу, логотипу до абстрактних зображень та фотографічних монтажів. Значна увага приділяється розвитку творчого мислення, психології сприйняття інформації, поглибленій підготовці в області візуальної журналістики, а також в її прикладних аспектах.

В результаті вивчення дисципліни студенти навчаться виявляти потреби цільової аудиторії, підбирати відповідну візуальну форму для певної цільової аудиторії та відповідно до специфіки інформації; застосовувати на практиці елементи візуалізації даних, класичні принципи інфодизайну; володіють методикою аналізу та редагування графічних, аудіо, аудіовізуальних, мультимедійних матеріалів для різни видів ЗМІ.

Презентації студентських проектів:
1 2 3 4 5