Редакторсько-видавничий фах: комп'ютерна графіка

Горлач Дмитро Анатолійович

Філоненко Данило Валерійович

Дисципліна "Компю'терна графіка" передбачає глибоке, професійне вивчення програмного інструментарію для роботи із векторною і растровою графікою. Протягом дисципліни студенти виконують повний цикл робіт із розробки векторної графіки, трасування обєктів, роботи із складними фігурами, монтування складних графічних побудов тощо у професійних програмних засобах Adobe Illustrator або Corel Draw. Значну увагу приділено Значну увагу приділено роботі із растровою графікою, а саме ретуш, кольорокорекція та балансування зображень, монтаж, робота із смарт-обєктами, створення мокапів, автоматизація процесів тощо у програмі Adobe Photoshop. Також передбачено робота із базовою 3D графікою для моделювання простих візуалізацій, моделей тощо. Окремо розглядаються мережеві ресурси для роботи із графікою, програмні додатки тощо.

Проекти студентів