Медіа-стартап

Захарченко Артем Петрович

Вербовий Руслан Миколайович

Дисципліна покликана сформувати у студентів досвід запуску власного інтернет-проекту, пов'язаного з контентом. На відміну від роботи у великому, давно існуючому колективі, створення проекту з нуля і без значного фінансування формує почуття відповідальності за кожну свою дію. Студент має дізнатися про специфіку всіх стадій підготовки і запуску власного інтернет-медіа та підготовки стартового контенту і первинної промоції ресурсу.

Студент має дізнатися про специфіку всіх стадій підготовки і запуску власного інтернет-медіа та підготовки стартового контенту і первинної промоції ресурсу .

Студент отримає такі знання та навички:

• розробки і формулювання концепції інтернет-медіа;
  • обрання технічних характеристик при створенні ресурсу;
  • основи залучення аудиторії до ресурсу.
Перелік проектів 2017-2018 н.р.

ПостЗаВчора: проект, який в сучасному стилі подає новини, що сталися в цей день багато років тому, і ніби занурює вас у той час.

Секс-освіта: Ресурс, який має допомогти підліткам отримати інформацію про інтимне життя не від друзів по соцмережах, а від фахівців.

Медіапоінт: альтернативні журналістські і видавничі майстер-класи.

Совкопедія: ще один навчальний курс, який допомагає за кілька місяців позбутися більшості “совкових” звичок.