Спеціалізація "Інтернет-журналістика"

Жанри в інтернет-медіа; Веб-дизайн та html-програмування; Бакалаврський мінімум з інтернет-журналістики (курсова робота)

Ситник Олексій Валерійович

Захарченко Артем Петрович

Грозна Олена Олегівна

Фомішина Ольга Валеріївна

Горлач Дмитро Анатолійович

Блок фахових практичних дисциплін для студентів-журналістів, який передбачає вивчення основ і жанрів інтернет-журналістики, принципів поширення інформації в мережі, практики написання ефективних текстів для інтернет-видань та правил роботи із інтернет-аудиторією.

Дисципліна включає в себе потужний практичний модуль зі створення інтернет медіа ресурсів різного типу (блог, лонгрид, лендинг, динамічний інформаційний/новинний сайт тощо). Одночасно в межах дисципліни студенти вивчають основи html та css, а також основи роботи із системами управління контентом CMS Wordpress або Joomla.

Студенти здобувають практичний досвід зі створення власного інтернет ресурсу, вчаться адмініструвати та модерувати його, а також працювати із хостингом, підключати домени, впроваджувати SMM та SEO. Результатом вивчення дисципліни студентом стає самостійно створений мережевий ресурс, на якому опубліковані власні чи колективні журналістські матеріали і який має певну читацьку аудиторію.

Студент буде знати:

• основні жанри і напрямки інтернет-журналістики;
  • базові принципи поширення інформації в мережі;
  • методологію написання ефективних текстів для інтернет-медіа;
  • методику роботи із інтернет-аудиторією... Студент навчиться:
  • створювати інтернет медіа різного типу (блог, лонгрид, лендинг, динамічний інформаційний/новинний сайт);
  • основам HTML та CSS, а також базовим навикам роботи із системами управління контентом;
  • створювати власний інтернет-ресурс, адмініструвати та модерувати його;
  • працювати на різних платформах для створення і поширення власного медіа в мережі.
Проекти студентів