Спеціалізація "Продюсування мультимедійних видавничих проектів"

Продюсування мультимедійних видавничих проектів; Продюсування трансмедійних проектів

Вербовий Руслан Миколайович

Навчальний курс «Продюсування трансмедійних проектів» направлений на формалізацію та закріплення практичних навичок студентів з продюсування трансмедійних проектів. Зокрема, розкривається поняття трансмедійних проектів, їх можливі цілі, потенціал та тренди, вивчаються необхідні компоненти і передумови для розвитку трансмедійного проекту. Окрім того, студенти вивчають як правильно структурувати такі проекти; як використовувати різноманітні платформи для їх реалізації; критерії та характеристики трансмедійного сторітелінгу; як досліджувати аудиторію, використовуючи етнографію чи графічний дизайн тощо.

Навчальний курс буде корисний тим студентам, які вже вміють виробляти професійний медійний контент та прагнуть втілювати у життя самодостатні трансмедійні проекти.

Мета дисципліни — навчити студентів продюсувати трансмедійні проекти на прикладі реальних кейсів.

Практичні навички, які отримує студент:

• Формувати нові ідеї для трансмедійних проектів.
  • Здійснювати пошук, нагромаджувати та зосереджувати ресурси для реалізації трансмедійних проектів.
  • Формувати попит на конкретний трансмедійний проект.
  • Залучати інвестиції (у тому числі матеріальні та інтелектуальні) для реалізації конкретного трансмедійного проекту.
  • Формувати нові споживчі аудиторії у сегменті трансмедіа.
  • Брати участь у розробці та реалізації трансмедійних проектів з моменту їх задуму до етапу залучення широкої аудиторії.

Навчальний курс стимулює розвиток таких особистих якостей студентів, необхідних для продюсування трансмедійних проектів, як реактивність, мобільність, гнучкість, готовність до ризику, естетичну інтуіцію, відчуття аудиторії та маркетингові здібності.