Теорія і практика дизайну: композиція і стиль

Шевченко Вікторія Едуардівна

Ця дисципліна необхідна насамперед тим, хто бажає пов’язати свою професію з дизайном. Завдання дисципліни передбачає вивчення дизайнерських течій, стилів мистецтва, класичних основ художньої грамотності таі їх застосування у медіапродукції. Студенти отримають відповіді на питання: що робити, щоб медіапродукт був дійсно естетичним та ефективним. Програма передбачає надання систематизовних знань основ художнього дизайну,засобів, законів композиції, підбір ілюстративного ряду, написання текстівок, створення інфографіки, вивчення і практичне застосування правил та прийомів дизайну, структурування тексту, створення айдентики медіа з урахуванням змісту, категорії читачів, призначення, можливостей розповсюдження. За результатами дисципліни студент буде вміти: - створювати графічну концепцію видання чи проекту; складати план-проект оформлення видання; дотримуватися в текстових та візуальних матеріалах єдиного стилю; розробляти айдентику, брендбук друкованого або інтернет-медіа.